lt
en

Deutschland

Italia

España

United Kingdom

United States

Lietuva

„Pulsar” į „IWA 2022“ atsiveža rekordinį naujų įrenginių skaičių

Mes labai džiaugiamės galėdami jums pristatyti 13 naujovių iš „Pulsar 2022“ linijos, kurias vežamės į „IWA & Outdoor Classics 2022“ – pirmaujančią tarptautinę prekybos mugę, vykstančią Niurnberge, Vokietijoje. Mūsų žiūronų, monoklių ir taikiklių linijos praplėtimas skirtas patenkinti kiekvieno medžiotojo ir lauko entuziasto poreikius.

Merger LRF XP50“: aukštos klasės šiluminis jutiklis

„Pulsar“ žiūronų asortimentas pasipildė naujaisiais „Merger LRF XP50“ termovizoriniais žiūronais. Šis prietaisas sujungia rafinuotą ir laiko patikrintą klasikinių žiūronų dizainą su pažangiausiomis terminio vaizdo savybėmis. Naujasis „Merger“ turi du akių lęšiukus, kurie prisitaiko prie žmogaus regėjimo galimybių. Tai sumažina akių nuovargį ilgų stebėjimo sesijų metu, o stebimi objektai matomi natūraliau ir detaliau – net esant žemos temperatūros kontrasto sąlygoms.

Žiūronų ergonomika atsiskleidžia vos paėmus juos į rankas. Visos svarbiausios funkcijos yra prieinamos vieno mygtuko paspaudimu. Geras išdėstymas reiškia lengvą valdymą abejomis rankomis. Klasikiniai „Merger“ sujungia laiko patikrintą dieninių žiūronų formą ir ergonomiką.

Naujieji žiūronai turi visus geriausius rinkoje esančius komponentus ir funkcijas. Su naująja elektronikos platforma ir patobulintais vaizdo apdorojimo algoritmais įrenginys jums pasiūlys naują požiūrį į vaizdo optimizavimą, nesvarbu koks jūsų stebėjimo tikslas ir sąlygos.

Galingas 640x480/17 μm prancūzų gamybos „Lynred“ terminio vaizdo jutiklis su NETD <25mK, kartu su F50/1.0 „Germanium“ objektyvu suteiks jums išskirtines aptikimo galimybes, smulkių detalių atpažinimą ir aštrų, itin kontrastingą vaizdą.

Su naujuoju „Merger“, kuriame įmontuotas tolimasis lazerinis diapazono ieškiklis, galėsite tiksliai, iki 1000 m., įvertinti atstumą vienu matavimu ir nepertraukiamu nuskaitymo režimu. Dviguba akumuliatoriaus sistema (veikianti iki 10 valandų vienu įkrovimu) ir aukštos kokybės sustiprintas magnio lydinio korpusas, naująjį „Merger“ pavers jūsų ištikimiausiu kompanionu. Įrenginys skirtas dažnam ir intensyviam naudojimui.

Axion 2 XG“: geresnė kokybė už dar geresnę kainą

Į 2022 metus įšokome atnaujinę savo „Axion“ termovizorinių monoklių liniją. Pradėjome nuo „Axion 2 XQ“ serijos („Axion 2 XQ35“ ir „Axion 2 LRF XQ35“), kuri pasižymi patobulinta vaizdo kokybe, ilgesniu akumuliatoriaus veikimu ir pilnu „Wi-Fi“ ryšiu, išlaikant aukščiausios kokybės europietišką dizainą ir geriausią atstumo matavimo tikslumą savo klasėje. Visa tai už geresnę kainą nei bet kada.

Šiandien pristatome jums „Axion“ linijos tęsinį – „XG“ seriją: „Axion 2 XG35“ ir „Axion 2 LRF XG35“. Pirmą kartą naujasis monoklis turi labai išsamų 640x480 pikselių @ 12µm Europoje pagamintą „Lynred“ terminio vaizdo jutiklį. Įrenginys turi F35/1.0 diafragmos „Germanium“ objektyvą, tris jautrumo stiprinimo lygius, patobulintą „Wi-Fi“ ryšį, su 2.4 / 5 GHZ bangų palaikymu, bei nuotolinio valdymo ir programinės įrangos atnaujinimo galimybę, naudojant „Stream Vision 2“ programėlę.

Kišeninio dydžio ir itin lengvas monoklis turi patobulintus vaizdo apdorojimo algoritmus ir užtikrina aukštos kokybės tikslinių objektų ir fono atvaizdavimą. „Axion 2 XG“ sukurtas dažnam ir intensyviam naudojimui. Sustiprintas magnio lyginio korpusas patikimai apsaugo vidinius komponentus nuo smūgių, lašų, drėgmės, karščio bei šalčio. Įrenginiuose yra didelės talpos „APS5“ įkraunama baterija, kuri užtikrina iki 7 valandų nepertraukiamą prietaiso veikimą vienu įkrovimu.

„Talion XG“: pritaikytas jūsų poreikiams

Daugiau puikių naujienų: pirmasis XG jutiklio tolimatis pagaliau bus prieinamas ir Europoje. „Pulsar“ linijos „Talion XG35“ turi didelio jautrumo 640x480 pikselių @ 12 µm Europoje pagamintą „Lynred“ jutiklį su NETD <40mK. Lengvas ir kompaktiškas termovizorinis tolimatis turi patogiai išdėstytus valdymo mygtukus, keičiamą akumuliatorių ir pasižymi pažangiu funkcionalumu, kaip ir „Talion XQ38“, kuris buvo pristatytas „ShotShow 2022“ parodoje.

Abu prietaisai yra universalūs, itin patogūs naudoti, o jų funkcijos apgalvotos iki smulkmenų. Pavyzdžiui daugiakampė montavimo prizmė užtikrina tikslią ginklo padėtį, o unikalus akumuliatoriaus dangtelis leidžia greitai ir nepriekaištingai pakeisti bateriją net ir visiškoje tamsoje.

Į vartotoją orientuotas „Talion“ dizainas geriausiai atsispindi naudojant valdymo elementus skydelyje esančiame virš lęšiuko. Dėl puikaus valdymo skydelio išdėstymo, šiuo tolimačiu patogu naudotis tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams medžiotojams.

Trijų signalų stiprinimo lygių pasirinkimas kartu su naujaisiais vaizdo apdorojimo algoritmais ir lengvu ryškumo ir kontrasto reguliavimu, užtikrina itin detalų bei aiškų objektų ir fonų atpažinimą.

Po „Thermion“ kiekvienam

Paskutinis, bet tikrai ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad mes ženkliai išplėtėme savo pavyzdinę „Thermion“ terminio vaizdo tolimačių liniją. Jau pristatėme savo pirmąjį linijos papildymą – „Thermion 2 LRF XP50 Pro“ parodoje „ShotShow 2022“. Šis įrenginys turi tas pačias aukščiausios kokybės funkcijas kaip ir LRF versija. Jame yra klasikinio dizaino plonas korpusas, nauji vaizdo apdorojimo algoritmai, ilgesnis veikimo laikas (iki 10 valandų medžioklės vienu akumuliatoriaus įkrovimu) ir galingas, didelio jautrumo 640x480 pikselių Europoje pagamintas „Lynred“ jutiklis su NETD <25mK. Tai užtikrina puikų detalių atpažinimą – net ir esant nepalankiausioms oro sąlygoms, kai šiluminis kontrastas yra žemas.

Taip pat pristatome tris naujus mūsų populiarios XQ linijos papildymus: „Thermion 2 XQ35 Pro“, „Thermion 2 XQ50 Pro“ ir „Thermion 2 LRF XQ50 Pro“. Visi šie įrenginiai turi 384x288 pikselių prancūzų gamintojo „Lynred“ jutiklį su NETD <25mK, prailgintą veikimo laiką ir visas aukščiausios kokybės „Thermion 2“ linijos funkcijas.

Tačiau naujienos dar nesibaigė! „Thermion 2“ linija džiaugiasi dar vienu kompanionu – galinguoju „Thermion 2 LRF XG50“. Šis tolimatis turi tas pačias funkcijas kaip ir „Thermion 2 XP50 Pro“ ir didelio jautrumo 640x480 pikselių @ 12 µm „Lynred“ jutiklį. Jis turi sklandžiai integruotą kompaktišką lazerinį diapazono ieškiklį ir puikiai veikia net ir esant dideliems atstumams, užtikrinant tikslų atstumo pojūtį taikliam šūviui.

Produkto prieinamumas, 2022:

Axion 2 XQ35

balandį

Axion 2 LRF XQ35

balandį

Axion 2 XG35

gegužę

Axion 2 LRF XG35

gegužę

Merger LRF XP50

gegužę

Talion XQ38

balandį

Talion XG35

birželį

Thermion 2 XQ35 Pro

2 ketvirtį

Thermion 2 XQ50 Pro

2 ketvirtį

Thermion 2 LRF XQ50 Pro

2 ketvirtį

Thermion 2 LRF XG50

birželį

Thermion 2 XP50 Pro

balandį

Thermion 2 LRF XP50

balandį

Ar norėtumėte išbandyti visus naujuosius „Pulsar“ įrenginius? Tuomet apsilankykite „IWA & OutdoorClassics 2022“, pirmaujančioje tarptautinėje medžioklės, šaudymo sportų, veiklų lauke ir saugumo mugėje. Laukiame jūsų Niurnberge!

Sužinokite daugiau apie „Pulsar“ įrenginius:

www.pulsar-vision.com

support@pulsar-vision.com