lt
en

Deutschland

Italia

España

United Kingdom

United States

Lietuva

„Pulsar“ parodoje „IWA OutdoorClassics 2023“ pristato viską keičiančias naujienas

„Yukon Advanced Optics Worldwide“ nekantrauja susitikti su jumis IWA OutdoorClassics 2023 parodoje ir pristatyti viską keičiančias „Pulsar“ naujienas, sukurtas patenkinti nuolat besikeičiančius medžiotojų poreikius.

Išbandykite mūsų pirmąjį atnaujinamą termovizinį monoklį su ekstremaliu šiluminiu jautrumu, pamatykite, kaip sujungiame geriausius naktinio ir terminio matymo sprendimus naujojoje mūsų žiūronų linijoje, išbandykite daugiaspektrinę magiją ir daugybę kitų atnaujinimų jūsų jau pamiltiems prietaisams.

 

„Telos“: aukščiausios kokybės atnaujinamų monoklių linija

Pradėkime nuo mūsų naujosios koncepcijos – atnaujinamų termovizinių monoklių linijos „Pulsar Telos“. Pirmasis pasirodys Telos LRF XP50, vėliau – toks pats modelis be įmontuoto lazerinio tolimačio bei kelios versijos su skirtingais jutikliais.

„Telos“ sukurti taip, kad būtų nepavaldūs laikui. Tai pirmoji termovizinių prietaisų linija, suteikianti techninių atnaujinimų galimybę, rinkoje. Tapę „Telos“ savininku, turėsite galimybę ateityje savo prietaisą patobulinti ir visada džiaugsitės produktu, atitinkančiu jūsų poreikius, neišleisdami krūvos pinigų.

Mums „Telos“ simbolizuoja itin aukštą kokybę ir laikui nepavaldžius sprendimus. Pirmasis linijos modelis, „Telos LRF XP50“, apginkluotas Europoje pagamintu „Lynred“ jutikliu su 640x480 rezoliucija ir @17 mikronų atstumu tarp gretimų pikselių centrų.

Didysis išskirtinumas čia yra ekstremalus šiluminis jautrumas, kurio NETD reikšmė – mažesnė už 18 milikelvinų. Jutiklio kokybė užtikrina tiesiog neįtikėtinas termovizines galimybes net ir pačiomis atšiauriausiomis oro sąlygomis.

 

Naujausių naktinio ir šiluminio matymo inovacijų sąjunga

Jei jums artimesnis tyrinėjimo abejomis akimis džiaugsmas, tiesiog privalote išbandyti išplėstą „Pulsar“ termovizinių žiūronų „Merger“ liniją.

Pristatę Merger LRF XP50 „IWA 2022“ parodoje, šiemet grįžtame su pirmuoju HD termoviziniu prietaisu su visiškai nauju ir galingu, 1024x768 pikselių rezoliucijos, XL jutikliu – Merger LRF XL50. Klasikinio „Merger“ dizaino žiūronai garantuoja išskirtinę HD vaizdo kokybę ir detalumą, precizišką trofėjų atpažinimą ir smulkiausių kraštovaizdžio detalių atvaizdavimą.

Didžiuojamės galėdami teigti, kad naujieji „Merger LRF XL50“ yra neįtikėtinai universalūs. Platus vaizdo skenavimo ir taikinio aptikimo matymo laukas bei aukšta vaizdo kokybė ir detalumas išlieka visame priartinimo diapazone – nuo 2.5x iki 20x – išsaugant pagerintą detalumą, aiškumą ir kontrastingumą.

Užsukite į mūsų IWA stendą ir išbandykite dar dvi „Merger“ linijos naujienas. Kompaktiška ir lengva žiūronų versija su įmontuotu precizišku lazeriniu tolimačiu, Merger LRF XQ35, pasižymi aukšto jautrumo, 384x288 pikselių rezoliucijos @17 mikronų termoviziniu jutikliu su NETD <25 milikelvinus. Kartu su greitos F35/1.0 diafragmos germanio objektyvu žiūronai užtikrina aiškų, detalų šiluminį vaizdą ir puikias aptikimo galimybes.

Merger Duo NXP50 yra puikus inovatyvių sprendimų pavyzdys. Jis sujungia termovizinio aptikimo galimybes su itin detaliu trofėjų atpažinimu iš didesnių atstumų skaitmeninio naktinio matymo kanalo dėka. Išbandykite daugiaspektrinį stebėjimo režimą su „Picture-In-Picture“ funkcija ir mėgaukitės visomis „Merger“ linijos savybėmis, puikiai pritaikytomis tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams.

 

Krypton 2“: kompaktiškesnis ir universalesnis

Nekantraujame pristatyti reikšmingai atnaujintą termovizinį priedą „Krypton 2“. Antros kartos „Krypton“ yra kompaktiškesnis, lengvesnis ir pilnai pritaikytas medžiotojo poreikiams. Jis pasižymi pažengusia vaizdo kokybe, atsispindinčia „Full-HD“ spalvotame režime, bei aukštos kokybės, Europoje pagamintu „Lynred“ termoviziniu jutikliu, užtikrinančiu išskirtinai aiškų, ryškų ir kontrastingą šiluminį vaizdą visomis oro sąlygomis.

Flagmanas Krypton 2 FXG50 pasižymi aukšta jutiklio rezoliucija – 640x480 pikselių @12 µm. Kartu su galingu, greitos F50/1.0 diafragmos šiluminiu objektyvu jis garantuoja neįtikėtinas aptikimo galimybes. Standartinį 1.8 m aukščio objektą galima aptikti iš itin didelio nuotolio – net 2300 metrų – visiškoje tamsoje.

Dar kompaktiškesnis ir lengvesnis Krypton 2 FXQ35 pasižymi aukštu jutiklio jautrumu su 17 µm atstumu tarp gretimų pikselių centrų ir mažesniu nei 25 milikelvinai NETD. Jo jutiklio rezoliucija yra kiek mažesnė – 384x288 pikselių – lyginant su FXG modeliu.

 

„Thermion Duo DXP50“: modernus medžioklės būdas

Greičiausiai jau esate pažįstami su pirmuoju mūsų daugiaspektriniu taikikliu – Thermion Duo DXP50. Savo įspūdingomis termovizinio aptikimo galimybėmis ir stebuklingu, spalvotu dieniniu vaizdu šis taikiklis atvertė naują mūsų prekės ženklo istorijos puslapį.

Išbandę „Thermion Duo DXP50“ pastebėsite, kad jis paremtas „Pulsar“ flagmano Thermion 2 XP50 Pro patikrintais sprendimais ir komponentais. Išskyrus vieną niuansą – „Duo“ modelis turi 4K spalvotą kanalą medžioklei dienos metu.

Su šiuo taikikliu galėsite aptikti gyvūnus ir atpažinti jų trofėjines savybes bet kokiomis oro sąlygomis – lyjant, esant rūkui ar smarkiai pašalus. Kanalų perjungimas yra greitas ir paprastas. Vieno mygtuko paspaudimu galite mėgautis itin jautriu terminiu vaizdu arba skaitmeniniu dieniniu tikslumu akiai patraukliame spalvotame režime.

 

Išplėsta XQ linija: pagerintas termovizinis jautrumas

Kviečiame susipažinti ir su atnaujinta populiaria termovizinių monoklių ir taikiklių linija su XQ jutikliais.

Du nauji monoklių modeliai, Axion 2 LRF XQ35 Pro ir Axion 2 XQ35 Pro, pasižymi pagerinta termovizine kokybe esant mažam temperatūrų skirtumui.

Naujieji „Axion“ turi Europoje pagamintus „Lynred“ termovizinius jutiklius su 384x288 pikselių rezoliucija @ 17 mikronų (ankstesnė „Axion 2 XQ“ karta turėjo 12 mikronų).

Naujieji monokliai pasižymi prailgintu baterijos veikimo laiku ir pilnu WiFi ryšiu bei išlaiko aukštos klasės Europoje sukurto dizaino pojūtį ir geriausią atstumų matavimo tikslumą savo klasėje. Ir visa tai – už prieinamą kainą.

Taip pat pristatysime ir atnaujintą „Talion“ taikiklių liniją. Talion XQ35 Pro nuo šiol pasižymi padidintu jutiklio jautrumu su NETD, mažesniu nei 25 milikelvinai, bei atnaujintu greitos F35/1.0 diafragmos germanio objektyvu.

Be to, naujasis „Talion XQ35 Pro“ turi ir papildomą, įkraunamą APS 5T bateriją, suteikiančia papildomas 9 medžioklės valandas.

 

Išplėsta XG linija: klasiški pasirinkimai

„IWA OutdoorClassics 2023“ parodoje galėsite išbandyti ir mūsų išplėstą XG termovizinių taikiklių liniją – Thermion 2 LRF XG50 ir Talion XG35, pirmuosius XG prietaisus Europoje.

Abu taikikliai yra nuostabūs savo klasės atstovai. Jei medžiodami daug judate ir prioritetą teikiate kompaktiškumui bei ergonomiškumui, „Talion XG35“ sužavės jus savo kompaktišku dizainu ir universalumu. Jis pasižymi 640x480 pikselių rezoliucijos @ 12 mikronų jutikliu kompaktiškame „Talion“ korpuse.

Tačiau, jei ieškote klasikinio taikiklio su 30 mm žiedais, aukštesniu baziniu priartinimu ir įmontuotu tolimačiu šūviams iš didesnių atstumų, rinkitės „Thermion 2 LRF XG50“. Patyrę medžiotojai pamils šį taikiklį dėl jo vaizdo kokybės, įmontuoto tolimačio ir neriboto naudojimo.

Jutiklio 640x480 pikselių rezoliucijos @ 12 mikronų ir 50mm greitos diafragmos objektyvo derinys sukuria didžiausią šio modelio ir „Thermion 2 LRF XP50“ skirtumą – naujasis turi didesnį bazinį priartinimą (3x) ir 2300 metrų aptikimo nuotolį. Tai – geriausias pasirinkimas medžiotojams, besitaikantiems į mažesnius žvėris iš didesnių atstumų.

Kviečiame užsukti į mūsų stendą 4A-100 „IWA OutdoorClassics 2023“ parodoje ir patirti „Pulsar“ viską keičiančias naujienas.

www.pulsar-vision.com

support@pulsar-vision.com