lt
en

Deutschland

Italia

España

United Kingdom

United States

Lietuva

„Thermion 2 LRF XL50“: naujasis aukštos klasės standartas

„Yukon Group“ pristato novatorišką Thermion 2 LRF XL50 termovizinį taikiklį. Pasiruoškite sutikti naują aukščiausios klasės standartą ir revoliucinį HD vaizdą.

Naujasis „Thermion“ iš minios išsiskiria pirmiausia dėl savo puikios HD vaizdo kokybės ir galingo jutiklio. Jis idealiai tinka šaudymui iš didelių nuotolių ir stebėjimui su plačiu matymo lauku.

Be to, HD jutiklio rezoliucija išlaiko optimalią vaizdo kokybę net ir esant dideliam priartinimui, kad nepraleistumėte jokių svarbių detalių. O vidiniai balistiniai skaičiavimai padeda pataikyti tiesiai į taikinį dar paprasčiau.

Ypač aiškus HD vaizdas

„Thermion 2 LRF XL50“ siūlo aukščiausią termovizijos lygį. Vaizdas, kurį generuoja naujasis 1024x768 pikselių rezoliucijos, Europoje pagamintas „Lynred“ jutiklis, pasižymi aukšta raiška ir daugybe detalių. Visa tai padaro taikiklį neįveikiamą identifikuojant trofėjų. Jis leidžia gyvūno siluetus, anatomiją ir elgesio niuansus matyti taip, kaip niekada anksčiau.

Neįtikėtinai detalus vaizdas esant dideliam priartinimui

Atraskite tikrą HD jutiklio efektyvumą medžiodami iš didelių nuotolių. Keičiamas 1.75-14x priartinimas (x8 skaitmeninis vaizdo padidinimas) suteikia geresnes fokusavimo ir atpažinimo galimybes. Aukštos raiškos jutiklis išlaiko išskirtinę vaizdo detalių kokybę visame priartinimo diapazone. Priartinimą galite keisti palaipsniui, 2x žingsniais, arba tolygiai, priklausomai nuo konkrečios situacijos.

Preciziškas šaudymas iš bet kokio atstumo su balistiniu algoritmu

Jei turite prietaisą su lazeriniu tolimačiu, puikiai žinote, kaip svarbu suprasti atstumą iki taikinio. Neabejotinai, tai – esminis faktorius priimant teisingą sprendimą. Kompaktiškas įmontuotas lazerinis tolimatis su matavimo diapazonu iki 800 metrų yra nepastebimai integruotas į prietaiso dizainą ir užtikrina taikymosi taiklumą iš bet kokio atstumo.

Naudodami mūsų sukurtą „Stream Vision Ballistics“ programėlę, galite įkelti įvairius balistinius profilius tiesiai į savo „Thermion“ atmintį ir paversti savo taikiklį itin taikliu ir efektyviu taikymosi iš didelių nuotolių įrankiu.

Niekas neliks nepastebėta

„Thermion 2 LRF XL50“ siūlo platų matymo lauką taikinio aptikimui. Tyrinėkite kraštovaizdį pasinaudodami HD kokybe su geriausiu klasėje, 14 laipsnių matymo lauku esant baziniam priartinimui. Dėl didelio formato jutiklio, galėsite išlaikyti optimalų matymo lauko ir priartinimo santykį net esant dideliam – iki 14x – vaizdo priartinimui.

Naujojo „Thermion“ optika atskleidžia tikrąją HD jutiklio galią ir žavesį. Aukštos, HD-klasės germanio objektyvas su F50/1.0 formule garantuoja tikslų ir detalų matymo lauko vaizdą bet kuriuo metu. Objektyvo lęšis turi vidinį fokusavimo mechanizmą ir užtikrina aiškų ir ryškų vaizdą iš bet kokio atstumo. Ergonomiški fokusavimo ratukai yra tiek kairėje, tiek dešinėje taikiklio pusėse, tad fokusuoti paprasta abiem rankomis.

Novatoriškas vaizdo apdirbimas

Koreguojamas jutiklio jautrumas kartu su naujais filtravimo algoritmais bei detaliais šviesumo ir kontrastingumo nustatymais sukuria novatorišką vaizdo apdirbimą. Kitaip tariant, „Thermion 2 LRF“ siūlo puikias stebėjimo iš didelių nuotolių galimybes įvairiomis oro sąlygomis. Jautrumo nustatymai leidžia išryškinti gyvūno trofėjines savybes ir užtikrina aiškų objektų, esančių matymo lauko fone, atvaizdavimą.

Belaidžio nuotolinio valdymo pultelio privalumai

Pakuotėje rasite ir „Pulsar BT“ belaidį „Bluetooth“ valdymo pultelį. Jis atkartoja įprastus taikiklio valdymo mygtukus ir yra itin ergonomiškas – mygtukai aktyvuoja visas svarbiausias funkcijas. Tokiu būdu taikiklio valdymui reikia minimaliai pastangų, o medžiotojas gali susikoncentruoti į veiksmą. Nuotolinį valdymo pultelį galima laikyti bet kurioje patogioje vietoje ant ginklo.

Papildomos „Thermion 2 LRF XL50“ ypatybės:

 • Tvirtinimo lankstumas: montavimas ant medžioklinių ginklų naudojant patikrintą 30 mm jungiamųjų žiedų sprendimą.
 • Didelis atsparumas smūgiams: paruoštas naudojimui su kalibrais iki .375H&H.
 • Prietaiso atmintyje gali būti iki 10 šaudymo profilių ir 100 prišaudymo atstumų.
 • Pasirinkimas iš 10 taikymosi tinklelių konfigūracijų ir funkcijų, prieinamų 9 spalvomis.
 • Itin tikslus taikymasis su „Picture-in-Picture“ režimu.
 • Pritaikomas naudotojo režimas individualiam vaizdo nustatymui konkrečiomis sąlygomis.
 • Dviejų baterijų sistema: viena įmontuota ir viena keičiama. Iki 10 valandų nepertraukiamo veikimo.
 • 64 GB vidinės atminties: galimybė išsaugoti daugybę valandų vaizdo įrašų ir tūkstančius nuotraukų.
 • 1024x768 HD AMOLED ekranas su pagerintu spalvų atvaizdavimu.
 • Lankstus spalvų palečių pasirinkimas skirtingiems poreikiams.
 • WiFi integracija su „iOS“ ir „Android“ prietaisais.
 • Veikimas ekstremaliose temperatūrose: nuo -25 iki +50 °
 • IPX7 reitingas apsaugai nuo panardinimo į vandenį.

Naująjį „Thermion 2 LRF XL50“ termovizinį taikiklį galima įsigyti nuo 2023-ųjų spalio.

Daugiau apie „Pulsar“ prietaisus sužinokite čia.

support@pulsar-vision.com