lt
en

Deutschland

Italia

España

United Kingdom

United States

Lietuva

Apie Mus

„Pulsar“: pamatyk tai, kas nematoma

PULSAR yra „Yukon Advanced Optics Worldwide“ – aukštųjų technologijų Europos įmonių grupės – prekės ženklas su pagrindine būstine Vilniuje. Būdami Šiaurės rytų Europoje, nuolat semiamės įkvėpimo iš gamtos, žaliuojančių miškų, nesibaigiančių laukų ir ramių upių. Tuo pat metu, mus motyvuoja aistra pamatyti tai, kas nematoma, pasiekti tai, kas nepasiekiama, ir paversti kiekvieną reginį nepamirštama akimirka.

Aistra plėsti žmogaus galimybes

Savo istoriją skaičiuojame dar nuo 1991-ųjų. Viskas prasidėjo nuo bičiulių grupės, kurią siejo aistra plėsti žmogaus galimybes. Šie entuziastai pradėjo nuo pirmųjų medinių stebėjimų vamzdelių kūrimo nebaigto daugiabučio pastato rūsyje.

Praėjus trims dešimtmečiams, PULSAR tapo lyderiaujančiu tarptautiniu temovizinio, skaitmeninio dieninio ir naktinio matymo prietaisus gaminančiu prekės ženklu, diktuojančiu tendencijas ir tiesiančiu kelią inovacijoms savo srityje. Tačiau ne viskas per šį laikotarpį pasikeitė – išliko aistra, kuri stūmė įkūrėjus į priekį nuo pat pirmųjų akimirkų ir kuria dabar dalijasi daugiau nei 1200 mūsų kolegų iš viso pasaulio. Mūsų įmonė nuėjo ilgą kelią, tačiau ši kelionė kasdien tampa vis įdomesnė.

Būdami aukštųjų technologijų įmone, kiekviename žingsnyje siekiame inovacijų ir naujovių. Ieškome naujų būdų pagerinti ir panaudoti moderniausias technologijas, kad galėtume dar labiau mėgautis gamta ir suteiktume nuotykių ieškotojams dar daugiau galimybių.

Pagaminta Europoje

Didžiuojamės nešdami Pagaminta Europoje vėliavą. Visi PULSAR pažangiausi prietaisai yra kuriami, gaminami, pakuojami ir siunčiami mūsų platintojams visame palaulyje iš Europos šalių.

Kuriame padidinto funkcionalumo optiką ir elektro-optiką tiek profesionaliems, tiek mėgėjiškiems nuotykiams. Mūsų pačių kuriama programinė įranga garantuoja prietaisų optimizaciją ir kokybę. Nuolatinių technologinių inovacijų pagalba stengiamės praplėsti žmogaus galimybes ir užtikrinti meistriškumą bei sėkmę net ir nepalankiomis gamtinėmis sąlygomis.

Mūsų termoviziniai bei naktinio ir dieninio matymo prietaisai naudojami beveik visose šalyse ir žemynuose. Plačią mūsų prietaisų naudotojų bendruomenę sudaro:

 • medžiotojai,
 • žvejai,
 • gyvūnų ir gamtos tyrėjai,
 • jūrininkai,
 • apsaugos darbuotojai,
 • gelbėtojai,
 • gamtos entuziastai.

Kokybė ir komfortas be kompromisų

Vis greitėjančiame pasaulyje mes stengiamės būti tais, kurie kuria produktus, pašalinančius natūralias ribas, priverčiančias mus sulėtėti. Mūsų tikslas – kurti prietaisus, leidžiančius mėgautis tuo, kas svarbiausia.

Tikime, kad kiekvienos naujos patirties džiaugsmas turi būti lydimas galimybės dar kartą išgyventi akimirką ir pamatyti ją savo akimis. Norime, kad mūsų klientai šį džiaugsmą patirtų pilnai, todėl niekada neieškome kompromisų PULSAR prietaisų kokybei ir komfortui. Itin platus jų panaudojimas įrodo, kad mūsų pastangos atsiperka.

Pristatydami daugybę naujų produktų kas metus, siekiame tapti savo nišos tendencijų kūrėjais ir užtikrinti didesnę mūsų bendruomenės sėkmę nepalankiomis gamtinėmis sąlygomis. PULSAR profesionalių produktų liniją sudaro termoviziniai ir skaitmeniniai, dieninio ir naktinio matymo prietaisai, skirti tik civiliam naudojimui. (https://www.pulsar-nv.com/glo/support/export-and-sales-restriction-policy/200/)

Mūsų produktų liniją sudaro:

 • Monokliai
 • Žiūronai
 • Taikikliai
 • Priedai
 • Programinė įranga ir įmontuotoji programinė įranga

Būdami savo nišos atsakingo vartojimo ir gamybos flagmanu, kviečiame prisijungti prie etiškų, atsakingų ir sąmoningų gamtos mylėtojų genties, palaikančios ir pasitinkinčios vienas kitu bei aplinka, kurioje gyvename.

Įmonės istorija

1991. Istorijos pradžia

Entuziastų grupelė surenka pirmuosius medinius stebėjimo vamzdelius nebaigto statyti daugiabučio rūsyje. Šie prietaisai randa pirkėjų mažose Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Italijos ir Rusijos rinkose. Medis pasirinktas dėl kitų medžiagų trūkumo – tuo metu įsigyti metalo nebuvo įmanoma.

1995-1998. Dieninės optikos gamybos pradžia

Dieniniai optiniai stebėjimo prietaisai (monokliai ir žiūronai) tampa naujai pristatyto prekės ženklo – „Yukon Advanced Optics“ – šerdimi.

1999. Naktinio matymo prietaisų pristatymas

Dieninės optikos prietaisų pasiūlai augant, prasideda naktinio matymo prietaisų gamyba. 2005-aisiais įmonės dalis pasaulinėje pirmosios kartos naktinio matymo prietaisų gamybos rinkoje pasieks 70 %.

2001. Naktinio matymo taikiklių gamyba

Pristatomas pirmasis naktinio matymo taikiklis. Naktinio matymo taikikliai bus sėkmingai pardavinėjami artimiausius 15 metų.

2004-2005. „Yukon Advanced Optics Worldwide“ įkūrimas

Įkuriama „Yukon Advanced Optics Worldwide“ įmonių grupės būstinė Vilniuje, Lietuvoje.  

2005. Pirmieji skaitmeniniai naktinio matymo prietaisai

„Yukon“ tampa skaitmeninių naktinio matymo prietaisų kūrimo pionieriais ir pirmuoju gamintoju pasaulyje, pasiūliusiu „Ranger“ ir „Ranger Pro 5x42“ civilinei rinkai.

„Ranger“ tampa pirmuoji išties efektyviu skaitmeniniu naktinio matymo prietaisu ir, vėliau, vienu sėkmingiausių skaitmeniniu naktinio matymo prietaisu įmonės istorijoje.  

2009. PULSAR gimimas

Pristatytas 2009, „Digisight N550“ skaitmeninis naktinio matymo taikiklis leidžia „Pulsar“ prisijungti prie skaitmeninių naktinio matymo prietaisų segmento lyderių pasaulyje. Kartu su „Digisight“, pasiūla praplečiama keliais dieninio, naktinio ir – kiek vėliau – termovizinio matymo prietaisais su daugybe funkcijų. Visi jie priskiriami „Pulsar“™ prekės ženklui.

2012. Pirmasis civilinio naudojimo termovizorius

„Quantum“ tampa pirmuoju termoviziniu monokliu, kurį PULSAR gamino nuo 2012-ųjų iki 2015-ųjų. Jis leidžia įmonei tapti civilinio naudojimo termovizorių rinkos lyderiu, o šios serijos prietaisai bus tobulinami iki pat 2018-ųjų.

2013. Pirmoji naktinio matymo optika su tolimačiu

Pristatydami „Digisight LRF“, pirmąjį naktinio matymo prietaisą su įmontuotu lazeriniu tolimačiu, „Pulsar“ pasiūlo naujas galimybės sklandžiai naktinei medžioklei iš skirtingų atstumų.

2014. Termovizinio naktinio matymo taikiklio debiutas

„Pulsar“ pristato savo pirmąjį termovizinį naktinio matymo taikiklį – „Apex“ – su daugybe unikalių ypatybių: „Picture in Picture“ funkcija, vieno šūvio kalibravimas ir thermal iris algoritmas dar geresniam aptikimui bei identifikavimui buvo tik kelios iš jų.

2016. Visiškai naujas naktinis taikiklis dieninio taikiklio korpuse

„Photon“ (išleistas po „Yukon“ prekės ženklu) tapo pirmuoju skaitmeniniu naktinio matymo taikikliu rinkoje, kurio forma – pažįstama ir artima kiekvienam medžiotojui ir kuris montuojamas naudojant 30 mm žiedus. Vėliau „Pulsar“ flagmanų linijos – „Thermion“ termovizinių taikiklių (2019) ir „Digex“ skaitmeninių taikiklių (2020) – gaminamos taip, kad jų formos primintų klasikinę dieninę optiką.  

2017. Praplėstos optinių prietaisų funkcijos ir pirmoji mobilioji programėlė

Prietaisai, turintys vaizdo įrašymo funkciją, WiFi ryšys, integracija su mobiliaisiais telefonais naudojant „Stream Vision“ programėlę ir kitos inovacijos iš pradžių pritaikomos „Helion“ termoviziniam monokliui bei „Trail“ termoviziniam taikikliui. Ši išskirtinė koncepcija vėliau pritaikoma ir kitiems „Pulsar“ kuriamiems termoviziniams ir skaitmeniniams prietaisams.

2019. Itin kompaktiškas termovizinis monoklis

Rinkai pristatomas „Axion XM30“. Jis ne tik lengvai telpa į kišenę, bet ir gali aptikti standartinio dydžio (iki 1.8 m aukščio) objektą, nutolusį per 1350 metrų, visiškoje tamsoje. Tais pačiais metais pristatomas naujas „Thermion“ termovizinis taikiklis.

2021. Geriausias metų taikiklis

„Thermion XG50“ suteikiamas geriausio metų optinio taikiklio titulas kasmetiniuose „Golden Bullseye“ apdovanojimuose. Juos pristato Jungtinių Amerikos Valstijų Nacionalinė ginklų asociacija (National Rifle Association, NRA). Nugalėtojus išrenka kompetentinga septynių ekspertų komisija, kurią sudaro redaktoriai, grafikos dizaineriai ir patyrę NRA darbuotojai – visi šie žmonės turi itin daug žinių ir patirties šaudymo ir medžioklės srityse.

Konkurso žiuri giria „Thermion XG50“ technologines savybes, pažymėdami, kad šis termovizinis taikiklis „padidina nuotolį, kuriame medžiotojai gali aptikti žvėris, ir siūlo aukštesnę rezoliuciją, suteikdamas medžiotojams daugiau informacijos apie tai, ką jie mato.“

2021. Kiti reikšmingi apdovanojimai

„Pulsar Trail XP50“ termovizinis taikiklis tampa Metų naktinio matymo / termoviziniu produktu „Great British Shooting Awards 2019“ apdovanojimuose.

2020 m. „Pulsar Thermion XP50“ gauna tą patį apdovanojimą.

Kasmetiniuose „Shooting Awards 2020“ apdovanojimuose, britų žurnalas „Shooting Times“ įvardija „Thermion XM50“ Metų naktinio matymo taikiliu, o „Pulsar Accolade XP50“ – geriausiais metų žiūronais.

„Pulsar Helion 2 XP50 PRO“ termovizinis taikiklis įvardijamas Metų naktinio matymo / termoviziniu produktu „Great British Shooting Awards 2022“ apdovanojimuose.

2021. 30 gimtadienis

Aktyviai plečiame savo produkcijos, logistikos, rinkodaros, klientų aptarnavimo, prietaisų aptarnavimo bei tyrimų ir plėtros skyrius visame pasaulyje. Kiekvienais metais rinkai pristatome apie 20 naujų produktų. Įmonės atstovybes galima rasti daugiau nei 70 šalių, iš kurių beveik visose yra mūsų atstovai, turintys išskirtines platinimo teises.

2022. Taikiklis kiekvienam

„Talion“ tampa pirmuoju „Pulsar“ termoviziniu taikikliu, priklausančiu kompaktiškų taikiklių klasei. Šis lengvas ir universalus prietaisas idealiai tinka profesionaliai medžioklei ir pasižymi visomis svarbiausiomis taikiklių asortimento savybėmis. Pristatomas ir kitas „Pulsar“ taikiklių šeimos narys – „Thermion 2 LRF“. „Pulsar“ užbaigia dėlionę ir prideda vienintelę trūkstamą „Thermion“ detalę – įmontuotą precizišką lazerinį tolimatį.

Dabartis. Pasaulinis lyderis

Veikia 70 šalių. Tarptautinė kompanija su daugiau nei 1000 darbuotojų.

Susisiekite

UAB „Yukon Advanced Optics Worldwide“

www.yukonopticsglobal.com
www.pulsar-vision.com

Ateities g. 21C,
LT-06326, Vilnius
Lietuva


Susisiekite: support@pulsar-vision.com